Z prírody to najlepšie
Service – pre nás výraz
pravého partnerstva
Ireks
Slovensky> SERVIS> Rozmanitá podpora

Rozmanitá podpora: O nás pre Vás!

IREKS podporuje zákazníkov v pekárňach. Odborníci z mnohých odvetví sú Vám k dispozícií so svojimi technológiami. Od marketingu a podpory predaja cez vývoj receptúr až k technologickým a potravinárskym témam je Vám IREKS vždy k dispozícii.

Vývoj receptúr

Náš vývoj receptúr Vás zásobuje čerstvými nápadmi pre atraktívny a profitujúci sortiment – od medzinárodne úspešných výrobkov cez krajinne typické pečivo až k regionálnych špecialitám. Každý deň niečo nové!

Marketing

Profesionálnymi reklamnými konceptmi a reklamnými akciami prispieva IREKS k úspešnému predaju výrobkov vo Vašej pekárni. Od klasického reklamného materiálu ako pásky, vrecká, štítky až po multimediálne prezentácie je spektrum našich možností.

Veľtrhy, výstavy

IREKS sa každoročne prezentuje na výstavách a veľtrhoch v nejakej krajine s atraktívnymi konceptmi a s tímom odborníkov ako partner a poskytovateľ nápadov. Využite možnosti, ktoré ponúkajú výstavy a príďte nám naproti!!

Odborné publikácie

S vlastnými odbornými publikáciami, napr. "IREKS-ABC" alebo "Bäckereitechnische Handbuch", ponúkame našim zákazníkom fundované publikácie o pekárstve.

Máte otázku? Potom sa prosím obráťte na Vašich IREKS poradcov alebo nám napíšte.