Z prírody to najlepšie
Novinky z IREKS-u:
celosvetovo v obraze
Ireks
Slovensky> NOVINKY> Program VitalFIT

VitalFIT - zmesi na výrobu chleba a pečiva s deklarovaným obsahom vlákniny

Sortiment programu VitalFIT:

Cereal LUPIKORN - chlieb a pečivo vyrobené z tejto zmesi je vizuálne odlišné svojou farbou, ktorá po správnom vypečení je žltá až zlatá. Zmes je založená na vysokom obsahu modernej suroviny - lupinovej múky, ktorá je zdrojom probiotickej vlákniny. Pečivo a chlieb chutná aj deťom. Výživové tvrdenie na označenie výrobku: Pekársky výrobok s obsahom prirodzenej vlákniny.

Cereal KLAS - chlieb KLAS vyrobený z tejto zmesi má vysoký obsah semien olejnatých plodín - slnečnice, sezamu a tekvice. Plnohodnotné bielkoviny s kvalitnejším obsahom aminokyselín dodáva do chleba sójová drť. S chlebom KLAS zažijeme chuťový zážitok, ktorý chlebu dodáva chlebové korenie v harmónii s aromatickou sladovou jačmennou múkou. Výživové tvrdenie na označenie výrobku: Pekársky výrobok s obsahom prirodzenej vlákniny.

Cereal 2006 (RedCorn) - základom chleba a pečiva z tohto cereálu je trhanka z tzv. červenej pšenice. Použitá odroda pšenice dodáva výrobkom červenkastý odtieň kôrky a striedky. Jedná sa o výrobky s jemnou striedkou a lahodnou chuťou a vôňou, ktorá je dosiahnutá chlebovým korením. Kombinácia hrubozrnného šrotu, slnečnice, sójovej drte a lupinovej múky dodáva výrobkom vysoký obsah vlákniny, ktorou je možné znova potvrdiť výživové tvrdenie na označenie výrobku: Pekársky výrobok s obsahom prirodzenej vlákniny.