Z prírody to najlepšie
Novinky z IREKS-u:
celosvetovo v obraze
Ireks
Slovensky> NOVINKY> Špeciál 2019: Brot – Kunst – Raum

Špeciál 2019: Brot – Kunst – Raum /
Chlieb – Umenie – Vášeň

Náš kalendár na rok 2019 ponúka iný pohľad na to, čo symbolizuje IREKS: vášeň a kompetencia v pekárskom remesle! Tentokrát uvidíte nášho hlavného hrdinu Chlieb vo veľmi špeciálnom prostredí / scenérii – remeselne vyrobené a mimoriadne dekoratívne chleby.

 

Od nepamäti boli dekoratívne chleby synonymom remeselného spracovania a tvorivosti. IREKS teraz kombinuje túto špeciálnu tradíciu s modernými formami a technikami, ktoré dodávajú dekoratívnemu chleba nový lesk. Pečivo je založené na rôznych vysoko kvalitných výrobkoch IREKS, ktoré sú ideálne na výrobu týchto chlebov.

Kalendár „Brot – Kunst – Raum“ / „Chlieb – Umenie – Vášeň“ nielen zdôrazňuje jedinečnosť a estetiku chlebov, ale aj ich uvádza ako umelecké diela ako súčasť výstavy. Hra s priestornosťou – obrazne i v pravom slova zmysle – dáva motívy ďalšie napätie.

Tak ako to malo byť, naše umelecké diela majú aj špeciálny titul, ktorý zdôrazňuje príslušný motív. Takže môžete obdivovať kvetinový chlieb v mori kvetov pod názvom „VERLIEBT“ alebo býčia hlava z chlebového cesta v stodole pod „VERBLÜFFT“.

Buďte zvedaví asi dvanásť jednotlivých motívov! Dúfame, že sa vám bude páčiť realizácia tohto špeciálneho chleba.